Сільський голова - Момот Наталія Василівна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Момот Наталія Василівна, народилася 01 лютого 1962 року в селі Веселе Волноваського району Донецької області. з 1969 по 1979 рік навчалася в Златоустівській середній школі.Після закінчення школи вступила до Запорізького педагогічного інституту. В 1983 році закінчила Запорізький педагогічний інститут за спеціальністю- вчитель української мови та літератури. З 1983 по 1998 рік працювала в Степнянській загальноосвітній школі вчителем української мови та літератури.

З 1998 року і по теперішній час працюю сільським головою Степнянської сільської ради.

Нагороджена Почесними грамотами районної та обласної рад, районної та обласної державних адміністрацій.

За вагомий особистий внесок в розвиток сільської території та активну громадську роботу у 2011 році нагороджена Почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України. З 2010 по 2014 роки - член Центрального Комітету профспілок державних установ.

Заміжня. Чоловік - Момот Валентин Васильович- головний ветеринарний лікар ТОВ " Маріупольська птахофабрика".

Маю доньку Софію та сина Андрія.