Оголошення

11 липня 2018 року  в приміщенні Степнянської сільської ради об 11,00 год. відбудуться громадські обговорення робочого проекту " Детальный план территории для будівництва футбольного міні- поля зі штучним покриттям за адресою : с. Степне вул. Центральна,20",

Замовник : Степнянська сільська рада

Виконавець : КП "Волновахское районное хозрасчетное проектно- производственное архитектурно- планировочное бюро"

Ознайомитися з Детальними планами та порядком проведення громадських обговорень можна в сільській раді за адресою : с. Степне Волноваського району вул.Центральна,21.

Пропозиції та зауваження приймаються  протягом місяця до 11 липня 2018 року в сільській раді.

Сільський голова                             Н.В.Момот

23 червня 2018 року  о19,30  у спортивній залі сільського Будинку культури відбудеться спортивне свято

25 травня 2018 року о 8-30 в Степнянській ЗОШ відбудеться свято Останнього дзвоника.Педагогічний колектив та учні запрошують односельців та гостей на свято

До уваги студентів с. Степне, Кропивницьке , що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

16 березня 2018 року  в приміщенні Степнянської сільської ради об 11,00 год. відбудуться громадські обговорення робочого проекту " Детальный план территории для реконструкции птичника с пристройкой яйцесклада, расположенного по адресу : с. Степное Волновахского р-на Донецкой области", робочого проекту " Детальный план территории для строительства цеха изготовления кормов, расположенного по адресу : с. Степное ул.Мичурина ,16-А  Волновахского р-на Донецкой области"

Замовник : : ТОВ " Маріупольська п/ф"

Пропозиції та зауваження приймаються  протягом місяця до 15 березня 2018 року в сільській раді.

Сільський голова                             Н.В.Момот

Степнянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади основного спеціаліста (землевпорядника).

Загальні вимоги до кандидата:

Повна вища освіта відповідно до спрямування за освітньо - кваліфікаційним  рівнем спеціаліста , бакалавра, стаж роботи не менше 1 року, громадянство України, досконале володіння державною мовою, володіння комп’ютером .

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: с.Степне Волноваського району, вул. Центральна, 21, сільська рада, телефон

59-2-45.

Сільський голова     Н.Момот