Оголошення 14.02.2018

16 березня 2018 року  в приміщенні Степнянської сільської ради об 11,00 год. відбудуться громадські обговорення робочого проекту " Детальный план территории для реконструкции птичника с пристройкой яйцесклада, расположенного по адресу : с. Степное Волновахского р-на Донецкой области", робочого проекту " Детальный план территории для строительства цеха изготовления кормов, расположенного по адресу : с. Степное ул.Мичурина ,16-А  Волновахского р-на Донецкой области"

Замовник : : ТОВ " Маріупольська п/ф"

Виконавець : КП "Волновахское районное хозрасчетное проектно- производственное архитектурно- планировочное бюро"

Ознайомитися з Детальними планами та порядком проведення громадських обговорень можна в сільській раді за адресою : с. Степне Волноваського району вул.Центральна,21.

Пропозиції та зауваження приймаються  протягом місяця до 15 березня 2018 року в сільській раді.

Сільський голова                             Н.В.Момот

Степнянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади основного спеціаліста (землевпорядника).

Загальні вимоги до кандидата:

Повна вища освіта відповідно до спрямування за освітньо - кваліфікаційним  рівнем спеціаліста , бакалавра, стаж роботи не менше 1 року, громадянство України, досконале володіння державною мовою, володіння комп’ютером .

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: с.Степне Волноваського району, вул. Центральна, 21, сільська рада, телефон

59-2-45.

Сільський голова     Н.Момот