Оголошення

06 жовтня 2018 року о 14-00 год відбудеться свято День села. Запрошуємо  односельців, гостей,виїзну торгівлю взяти участь у  заході

*****************************************************************************************************************************************************************

від 13.09.2018  №  вх. 81

Про використання коштів

державного бюджету

На виконання листа департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької обласної державної адміністрації від 07.09.2018 № 765/0/150-18/02.01-22, з метою організації належного використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки фермерських  господарств, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018  № 106 повідомляємо, що державою  проводиться часткова компенсація вартості закупленого фермерськими  господарствами у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції(базове та сертифіковане насіння-розмір компенсації 80 % вартості  насіння без урахування сум на додану вартість, але не більше          30 000  гривень на одне господарство).

Документи для отримання часткової компенсації вартості закупленого у суб’єктів  насінництва насіння сільськогосподарських рослин  вітчизняної селекції подаються двічі на рік до 01 червня та до 01 листопада поточного року.

Для отримання фінансової підтримки згідно зазначеної  постанови Кабінету Міністрів України одержувачі подають до державного банку або банку, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі, що підписали з  Мінагрополітики Меморандум про загальні засади співробітництва ( далі - державний банк), заявку та підтвердні документи згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової  підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 106.

Державний банк протягом трьох банківських днів з дати отримання коштів від  Мінагрополітики перераховує їх на поточні рахунки одержувачів згідно з сумами, зазначеними у реєстрі одержувачів, сформованому Мінагрополітики, та протягом двох робочих днів інформує Мінагрополітики про перерахування коштів.

В.о. начальника управління                                                      М. Лазаренко

11 липня 2018 року  в приміщенні Степнянської сільської ради об 11,00 год. відбудуться громадські обговорення робочого проекту " Детальный план территории для будівництва футбольного міні- поля зі штучним покриттям за адресою : с. Степне вул. Центральна,20",

Замовник : Степнянська сільська рада

Виконавець : КП "Волновахское районное хозрасчетное проектно- производственное архитектурно- планировочное бюро"

Ознайомитися з Детальними планами та порядком проведення громадських обговорень можна в сільській раді за адресою : с. Степне Волноваського району вул.Центральна,21.

Пропозиції та зауваження приймаються  протягом місяця до 11 липня 2018 року в сільській раді.

Сільський голова                             Н.В.Момот

23 червня 2018 року  о19,30  у спортивній залі сільського Будинку культури відбудеться спортивне свято

25 травня 2018 року о 8-30 в Степнянській ЗОШ відбудеться свято Останнього дзвоника.Педагогічний колектив та учні запрошують односельців та гостей на свято

До уваги студентів с. Степне, Кропивницьке , що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

16 березня 2018 року  в приміщенні Степнянської сільської ради об 11,00 год. відбудуться громадські обговорення робочого проекту " Детальный план территории для реконструкции птичника с пристройкой яйцесклада, расположенного по адресу : с. Степное Волновахского р-на Донецкой области", робочого проекту " Детальный план территории для строительства цеха изготовления кормов, расположенного по адресу : с. Степное ул.Мичурина ,16-А  Волновахского р-на Донецкой области"

Замовник : : ТОВ " Маріупольська п/ф"

Пропозиції та зауваження приймаються  протягом місяця до 15 березня 2018 року в сільській раді.

Сільський голова                             Н.В.Момот

Степнянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади основного спеціаліста (землевпорядника).

Загальні вимоги до кандидата:

Повна вища освіта відповідно до спрямування за освітньо - кваліфікаційним  рівнем спеціаліста , бакалавра, стаж роботи не менше 1 року, громадянство України, досконале володіння державною мовою, володіння комп’ютером .

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: с.Степне Волноваського району, вул. Центральна, 21, сільська рада, телефон

59-2-45.

Сільський голова     Н.Момот